83056AGI-01LF
Categories Clock Buffers, Drivers
Category: Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output: 2:6
Type: Multiplexer
Product Status: Obsolete
Mounting Type: Surface Mount
Package: Tube
Differential - Input:Output: No/No
Series: -
Input: LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package: 20-TSSOP
Mfr: Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max: 250 MHz
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.465V
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output: LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Circuits: 1
Base Product Number: 83056A
Description: IC CLK MULTPX 2:6 250MHZ 20TSSOP
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  • Product Details
  • Company Profile
83056AGI-01LF
Clock Multiplexer IC 2:6 250 MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Cheap 83056AGI-01LF for sale
Send your message to this supplier
*From:
*To: Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
*Subject:
*Message:
Characters Remaining: (0/3000)
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.